Vytisknout

 

NAŠE VIZE

 

Vážení spoluobčané, rádi bychom Vám představili nové sdružení nezávislých kandidátů do voleb obce Velim. Ty se budou konat 5.- 6.10.2018. Sdružení vzniklo s cílem přinést svěží vítr do naší obce. Žijeme tu s Vámi a rádi bychom, aby naše obec byla pospolitá, energická a neustala ve vývoji. Chceme tu stejně jako Vy žít, bavit se, sportovat, scházet se s rodinou a přáteli a podílet se na rozvoji Velimi i Vítězova.

I my se rádi hýbeme a proto nepřestaneme podporovat sport a pohyb v jakékoliv formě se spravedlivou podporou pro všechny. Velmi si ceníme všech, kteří ve svém volném čase, i v dnešní uspěchané době, dokáží věnovat svůj potenciál a energii ostatním a tím je motivovat k překonávání sebe sama. Tím spíše, když toto dělají nezištně bez nároku na honorář a jedinou odměnou je jim chuť a snaha jejich svěřenců.

Stejně tak je pro nás důležitá výchova našich dětí. V dnešní době se nikdo neobejde bez kvalitní výuky, která je od narození v našich rukách. Počínaje mateřskou školou, kde každý získává základní návyky přes školu základní, která zásadně ovlivňuje směřování svých žáků. Co člověk, to originál, ale přesto chceme, aby z naší základní školy vycházeli žáci co nejkvalitněji připraveni na další studium.

Rádi bychom vybudovali nový společný obecní prostor, kde, jak věříme, se budou scházet všechny generace na neutrální půdě. 

Jsme ve věku, kdy povětšinou máme ještě malé děti, ale už se začínáme starat o své rodiče. Proto dokážeme reflektovat na potřeby všech generací.

Je mnoho možností a cest, kterými se naše obec může vydat. Záleží na stavu obecní pokladny, pečlivém uvážení všech variant a vůli zastupitelů naslouchat potřebám občanů. 

 

Kategorie: Obecné
Zobrazení: 2954